Dinamik Mobilya & Aksesuar

Reklam

Büyük Silindir Gümüşlük

Büyük Silindir Gümüşlük

Tüm resimleri göster

Ürünlerimiz istenilen renkte boyanmaktadır cilalı fiyatı  tl lake beyaz ve parlak cilalı fiyatı  tl dir,  Her türlü mobilya-masa ve sandalye siparişleriniz itina ile yapılır.

 EN:47 BOY:47 YÜK:115

Detaylar


1 300,00 TL Vergi hariç


İmalat fiyatlarıyla kalite ve ucuzluk sizleri bekliyor. Bu fiyata bu kalitede bu ürünleri başka yerde bulamasınız. Ürünlerimiz yüzde yüz yerli malıdır.
Ürünlerimizin ağaç kısımları genel olarak gürgen ağacından yapılma olup, kaplama kısımları da M D F üzerine gürgen kaplamalı yapılmaktadır.

Kaliteyi uygun fiyat avantajıyla birlikte sunmaktan yana olan mobilya imalatçıları gurubu fiyat avantajının ötesinde hizmet
kalitesinden ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışından dolayı tercih edilmesi bizimde en büyük tercihimiz ve arzumuzdur...

Onlarca Çeşit Ürünlerimizden beğenip almayı düşündüğünüz ürünü e-mail yoluylada belirtip size yardımcı olabiliriz.
Eskiyen mobilyalarınızı isteğiniz gibi yeniden cilalarını yenileyerek onları yeni alınmışcasına kullanmanızı sağlıyoruz.

Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan güvenilir iş ortaklarımız ile onlarca çeşit ürünlerimizi internet ortamında sizlere sunuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİ FACEBOK-TWİTTER-İNSTEGRAM'DA MOBİLYA İMALATÇILARI GURUBU VE DİNAMİK MOBİLYA YAZIP ARATARAK VEYA SAHİBİNDEN COM'DA DİNAMİK MOBİLYA YAZIP ARATARAK VE DİNAMİKMOBİLYA'COM'DA ONLARCA ÇEŞİT ÜRÜNLERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ!


Her türlü mobilya-masa ve sandalye siparişleriniz itina ile yapılır.

Otel,Kafe,Bar ve Restoranlara yönelik olarak istenilen ölçülerde sedir, koltuk, sandalye, masa ve diğer dekorasyon işlerinizi yapıyoruz. 

DRESUARLAR- ÇALIŞMA MASALARI-YEMEK MASALARI- SANDALYELER- BAR SANDALYELERİ- ASKILIKLAR -ZİGON ÇEŞİTLERİ - SAKSILIKLAR- TV ÜNİTELERİ- ORTA SEHPA TAKIMLARI- GAZETELİK ÇEŞİTLERİ- TEREKLİ KÖY DOLAPLARI -BOY AYNALARI-VARAK AYNALAR-SERVİS ARABALARI 

TÜM İLANLARIMIZA BAKMADAN GEÇMEYİNİZ.

Sepet  

(boş)

Yeni ürünler

Şu anda yeni ürün yok

Kampanyalar

Şu anda kampanya ürünü yok